zaufanie
Obustronne zaufanie, uczciwość oraz rzetelność to kluczowe aspekty w realizacji inwestycji budowlanych. Nasze wieloletnie i profesjonalne działanie zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi oraz w ramach uczciwej konkurencji skutkuje dużym zaufaniem partnerów biznesowych. Ze względu na uzyskane pozytywne opinie oraz referencje wielu z naszych kontrahentów wybiera nas do realizacji nowych lub kontynuacji kolejnych etapów wcześniej prowadzonych projektów.
“Wyrażamy zadowolenie z terminowego wykonania prac, jakości produktów oraz świadczonych usług. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników oraz ich osobistemu zaangażowaniu wszelkie prace zostały wykonane w sposób profesjonalny, sprawny i kompletny.”
Metropolis
“Wykonawca - Realimpex Sp. z o.o. wykazał się dobrą jakością robót oraz starannością wykonawstwa, fachowością i zaangażowaniem w realizacji przedmiotowych prac. Roboty wykonane zostały rzetelnie, terminowo i w sposób zadawalający Zamawiającego.”
Eurovia
“Realimpex Sp. z o.o. wykonał przedmiotowe roboty z należytą starannością, rzetelnie, terminowo i w sposób zadawalający Zamawiającego. Biorąc pod uwagę powyższe możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Realimpex jako odpowiedzialnego i fachowego wykonawcę.”
Dragodos Polimex Mostostal
“Realimpex Sp. z o.o. wykazał się dobrą jakością robót oraz starannością wykonawstwa. Roboty były wykonane rzetelnie i terminowo, w sposób zadowalający Zamawiającego. Firmę Realimpex Sp. z o.o. możemy z całą odpowiedzialnością polecić jako solidnego wykonawcę robót budowlanych.”
Sloneczny pradnik
“Wykonawca - Realimpex Sp. z o.o. wykazał się dobrą jakością robót oraz starannością wykonawstwa, fachowością i zaangażowaniem w realizacji przedmiotowych prac. Roboty zostały wykonane rzetelnie, terminowo i w sposób zadowalający Zamawiającego.”
Krak Estate
“Wykonawca - Realimpex Sp. z o.o. wykazał sie dobą jakością robót oraz starannością wykonawstwa, fachowością i zaangażowaniem w realizacji przedmiotowych prac (...) Mając powyższe na uwadze możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę REALIMPEX Sp. z o.o innym Inwestorom.”
Krak Chem
“Wykonawca - Realimpex Sp. z o.o. wykazał się dobrą jakością robót oraz starannością wykonania, fachowością i zaangażowaniem w realizacji przedmiotowych prac.”